Harjoitusvuorot 2019-2020

Kauniaisten Palloiluhallin ja THT-Center Kauklahden vuorot alkavat 1.8.2019 alkaen jatkuen touko-kesäkuuhun 2019 asti. 

Kauniaisten koulujen salivuorot alkavat 12.8.2019 alkaen jatkuen toukokuuhun 2019 asti. 

Vuoro- ja pelipaikka-asioissa ole yhteydessä: valmennus(at)grifk.net

Joukkueet harjoittelevat kaudella 2019-2020 seuraavasti:

Tyttöjoukkueet kaudella 2019-2020

E-tytöt (2009-2010 syntyneet) - Yhteisjoukkue Tuomarilan Urheilijoiden kanssa

MA: 17-18, Samiksen koululla

Toinen harjoituskerta tarkentuu lähiaikoina, paikkana on Espoon keskuksen lähialueen koulu

C/D-tytöt (2005-2008 syntyneet) 

TI: 19-20, Samiksen koulu

TO: 19.15-20.15, THT-Center

LA: 14-15, Kauniaisten Palloiluhalli sali 2

C-tytöt Green

TI: 18-19, Kauniaisten Palloiluhalli

TO: 18-19, Kauniaisten Palloiluhalli sali 2

PE: 17.30-18.30, Kauniaisten Palloiluhalli sali 2

SU: 17-18, Samiksen koulu

B-tytöt (2002-2003 syntyneet) - Yhteisjoukkue Northern Starsin kanssa

MA: 20-21, Samiksen koululla

TI: 18.15-19.15, THT-Center

KE: 19-20.15, Tietotien lukio (Otaniemi)

Poikajoukkueet kaudella 2019-2020 

Pojat 2012 syntyneet:

TI: 17-18, Samiksen koulu (yhteisvuoro P11-joukkueen kanssa)

TO: 17-18, Kasavuoren koulu

LA: 12.30-14, Kauniaisten Palloiluhalli, Sali 2 (yhteisvuoro P11-joukkueen kanssa)

Pojat 2011 syntyneet

TI: 17-18, Samiksen koulu (yhteisvuoro P12-joukkueen kanssa)

TO: 18-19, Kasavuoren koulu

LA: 12.30-14, Kauniaisten Palloiluhalli, Sali 2 (yhteisvuoro P12-joukkueen kanssa)

Pojat 2009-2010 syntyneet

TI: 17.15-18.15, THT-Center (yhteisvuoro P08-joukkueen kanssa)

PE: 17-18, Samiksen koulu

SU: 15-16, Samiksen koulu

Pojat 2008 syntyneet

TI: 17.15-18.15, THT-Center (yhteisvuoro P09/10-joukkueen kanssa)

KE: 17-18, Samiksen koulu

PE: 18-19, Samiksen koulu

Pojat 2007 syntyneet

MA: 19-20, Samiksen koulu

TI: 18-19, Samiksen koulu

PE: 16.30-17.30, Kauniaisten Palloiluhalli, Sali 2

Pojat 2005-2006 syntyneet (sarjatasona 2005 haastaja)

MA: 18-19, Samiksen koulu

KE: 18-19, Samiksen koulu

LA: 16-17, Kauniaisten Palloiluhalli, Sali 2

Pojat 2005 syntyneet (kilpa) 

TI: 17-18, Kauniaisten Palloiluhalli

TO: 17-18, Kauniaisten Palloiluhalli, Sali 2

PE: 18.30-19.30, Kauniaisten Palloiluhalli, Sali 2

Pojat 2004 syntyneet

TI: 17-18, Kauniaisten Palloiluhalli

PE: 19.30-20.30, Kauniaisten Palloiluhalli, Sali 2

3. vuoro tarkentuu lähiaikoina

B2-pojat (2002-2003 syntyneet)

KE: 20-21, Samiksen koulu

TO: 16-17, Kauniaisten Palloiluhalli

SU: 16-17, Samiksen koulu

NGB

TI: 19-20, Kauniaisten Palloiluhalli

KE: 19.15-20.15, THT-Center

TO: 20.15-21.15, THT-Center

NGA

MA: 19.15-20.15, THT-Center

TI: 20-21, Kauniaisten Palloiluhalli

TO: 21-22, Kauniaisten Palloiluhalli sali 2

Aikuisjoukkueet kaudella 2019-2020 

Naisten 1- ja 2 -joukkue (N3D & N4D)

N2 MA: 19.15-20.15, THT-Center

N1 MA: 20.15-21.15, THT-Center

TO: 19-20, Kauniaisten Palloiluhalli sali 2 (yhteisvuoro)

M1 (M2AD)

TI: 21-22, Kauniaisten Palloiluhalli

TO: 20-21, Kauniaisten Palloiluhalli sali 2

M2 (M5D)

SU: 19.15-20.15, THT-Center

Ikämiehet (M40+)

TI: 20-21, Samiksen koulu

Pallis 1 = Palloiluhallin iso sali (Asematie 23) 
Pallis 2 = Palloiluhallin pieni sali
(Asematie 23)
Mäntymäki = Mäntymäen koulu (Torpantie) 
Kasavuori = Kasavuoren liikuntasali (Kasavuorentie 1)
Samis = Svenska Skolcentrum (Läntinen koulupolku 3)
THT = THT-center
 (Mänkimiehentie 6, Kauklahti)